Trendy 2020 – Top 5 według Wildflowers!

Trendy 2020 – Top 5 według Wildflowers!

 

Jak powszechnie wiadomo, w każdej branży co jakiś czas wyznaczane są nowe trendy, które będą przodować w najbliższych, kolejnych miesiącach pracy.  Zawsze o tej porze roku, szukając nowych inspiracji i ciekawych pomysłów na sezon 2020 oraz na spotkania z Wami (które tym razem odbędą się w Poznaniu na Targach Ślubnych 12 stycznia), wybraliśmy dla Was pięć najgorętszych trendów przyszłego sezonu ślubnego, które przybywają do nas aż zza oceanu!:)

PO PIERWSZE: BLISKO NATURY

 

 

Czyli wszelkiego rodzaju dary lasów, pól i łąk. Kwiaty żywe i suszone, zbiory z przydomowych ogródków i lokalnie uprawiane kwiaty sezonowe. Do łask powrócą róże, goździki, dalie a nawet chryzantemy, które bardzo często kojarzone są u nas tylko z 1 listopada.

PO DRUGIE: PERSONALIZACJA

 

 

Kilka tygodni temu mieliśmy przyjemność wykonywać bukiet ślubny dla naszej klientki, która poprosiła o dołączenie do swojej wiązanki sekretnika. Wspaniały pomysł, by w tym szczególnym dniu czuć obecność bliskiej nam osoby lub osób, których nie ma już wśród nas. Poza tym, w bukiecie można ukryć różne inne przedmioty, które mają znaczenie dla panien młodych, do czego serdecznie zachęcamy!

PO TRZECIE: KOLOR, FAKTURA I ZAPACH

 

 

Odważne i wyraziste kolory, różne faktury i kształty – to główne wyznaczniki nie tylko bukietu ślubnego panny młodej, ale i całej oprawy kwiatowej. Nie od dziś wiadomo, że kompozycje kwiatowe potrafią nadać wyjątkowego klimatu miejscu przyjęcia weselnego lub nawet zmienić je całkowicie. Wiąże się to z chwilowym odsunięciem na bok tzw. „greenery wedding”, tak popularnego w ostatnich miesiącach wśród inspiracji naszych panien młodych.

PO CZWARTE: NASTROJOWE OŚWIETLENIE

 

 

Odkąd pamiętamy, do całości oprawy kwiatowej, lubiliśmy dołączyć jakiś nastrojowy element świetlny w postaci romantycznych świec, migoczących światełek w tle czy girland drobnych lampek pod sufitem nad głowami gości. W nadchodzącym sezonie będzie to jeden z głównych trendów ślubnych, jeśli chodzi o dekoracje. Tym razem jednak do tego wachlarza możliwości dochodzą małe abażury, zabytkowe lampy, czy też znaki i światła neonowe, które można było już zobaczyć w mijającym sezonie.

PO PIĄTE: KWIATOWE ŻYRANDOLE

 


 

Kwiaty zagoszczą nie tylko na stołach, stojakach czy postumentach, ale będzie można podziwiać je również  podnosząc wzrok do góry! Te wiszące kompozycje kwiatowe z pewnością stworzą magiczną i romantyczną przestrzeń. Częściej pewnie swoje miejsce znajdą w namiotach, czy na gałęziach drzew, choć wiele sal także posiada możliwość podwieszenia takich dekoracji.

Zdjęcia: pinterest.com

Działamy na terenie całej Wielkopolski!