Idea

Pracownia florystyczna Wildflowers powstała z miłości do tworzenia pięknych rzeczy i uszczęśliwiania nimi ludzi wokół. Nasz zespół składa się z osób, których pasja do realizowania niepowtarzalnych i wyjątkowych dekoracji, pozwala upiększać najpiękniejsze dni życia naszych klientów. W Wildflowers znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia uroczystości marzeń. Nasza pracownia mieści się w Konarzewie k. Poznania, ale obszarem działania obejmujemy całą Wielkopolskę i nie tylko.

Zajmujemy się dekoracjami ślubnymi, jak i oprawą kwiatową przyjęć prywatnych i firmowych. Wachlarz naszej oferty jest szeroki: od bukietu dla panny młodej, butonierek i wianków, poprzez piękne bukiety lub flowerboxy dla rodziców, dekoracje tortu i pojazdu pary młodej aż po dekoracje kościoła lub urzędu i sali weselnej. Zachęcamy do wypełnienia formularza drogą mailową lub spotkania z nami, po którym dokonamy wyceny i stworzymy projekt dekoracji przyjęcia!

Z przyjemnością podejmiemy się także stylizacji sesji narzeczeńskiej i ślubnej. Bardzo cenimy sobie współpracę z fotografami, ponieważ owocuje ona zawsze pięknymi realizacjami. Stworzymy delikatną i subtelną scenerię wiosenną, czy też ciepłą i romantyczną – w zimowej aurze. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, wkładamy mnóstwo serca w naszą pracę, a każdy kolejny sezon i praca z Wami uświadamia nas, że robimy to, co kochamy!

Działamy na terenie całej Wielkopolski!