dekoracje weselne - wildflowers

Florystyka ślubna

Florystyka ślubna – bukiety i dekoracje – Poznań

Odpowiednie otoczenie to ważny element każdej doniosłej chwili. Dekoracje z dopasowanych kompozycji florystycznych są ważne szczególnie podczas ślubu. To one tworzą tło dla wyjątkowej chwili, jaką jest złożenie przysięgi małżeńskiej. Jeśli chcesz, żeby o bukiety i dekoracje ślubne na Twojej uroczystości zadbali profesjonaliści, wybierz nasze usługi. Wykonujemy zlecenia na terenie Poznania, jego okolic oraz całej Wielkopolski.

Wszystko zaczyna się od skomponowania kwiatów dla panny młodej i jej druhen. Bukiet tworzymy tak, aby pasował on zarówno do pory roku, jak i charakteru uroczystości oraz sukni ślubnej. W butonierce pana młodego musi oczywiście pojawić się zgodna kolorystycznie, niewielka wiązanka, dzięki której garnitur i suknia ślubna zyskują jeden wspólny element. W tym szczególnym dniu, kiedy losy ich dwojga zostają ze sobą złączone, takie dopasowanie nabiera głębokiej symboliki. Doradzamy w dobraniu bukietów według różnych kryteriów – od ich kolorystyki, poprzez gatunki kwiatów aż po trendy w świecie ślubnych aranżacji.

Bukiety – ważna ozdoba

Centralnym punktem jest jednak dekoracja ślubna, która w dużym stopniu odpowiada za klimat w miejscu składania przysięgi. Każdą aranżację planujemy w indywidualny sposób, aby spełnić oczekiwania państwa młodych. Kwiaty stanowią ważny element dla odbioru całej uroczystości. Spraw, aby wystrój zachwycał – w tym celu skorzystaj z naszych aranżacji. Organizujemy piękne uroczystości w Poznaniu i pobliskich okolicach. Z nami na Twoim ślubie zapanuje wyjątkowa atmosfera. Planujemy aranżacje tak, aby tworzyły one spójną całość z pozostałą częścią aranżacji – światłem, ogólnym stylem wystroju i innymi elementami.

Posiadamy wiele lat doświadczenia w tworzeniu bukietów i dekoracji ślubnych, dlatego zazwyczaj realizujemy zlecenia w krótkim czasie. Tym, co prawdziwie wyróżnia nas na tle innych pracowni florystycznych, jest zamiłowanie do naszego zawodu. Stale szukamy nowych inspiracji, co skutkuje wieloma oryginalnymi aranżacjami. Zapraszamy do poznania naszych dotychczasowych realizacji, a także do kontaktu – telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w naszej siedzibie w Konarzewie k. Poznania.

Działamy na terenie całej Wielkopolski!