dekoracje weselne - wildflowers

Dekoracje sali

Dekoracje sali ślubnej – Poznań

Sala weselna to miejsce, w którym wszyscy goście wspólnie świętują radosne wydarzenie – zaślubiny! To wspaniały dzień, będący początkiem nowej drogi dla dwojga osób, dlatego potrzebuje on wyjątkowej oprawy. Dekoracje sal ślubnych składają się głównie z kwiatów. Ich aranżacją zajmuje się nasza firma – działamy głównie w Poznaniu i okolicach, choć dla najbardziej zdecydowanych klientów realizujemy zlecenia na terenie całej Wielkopolski. Wykonujemy aranżacje sali zgodnie z oczekiwaniami państwa młodych. Dzięki temu miejsce Waszej uroczystości będzie wyglądało dokładnie tak, jak to zaplanowaliście.

Oferujemy aranżacje w różnym stylu, od najbardziej klasycznych po nowoczesne lub eklektyczne. Wystrój dopasowujemy do miejsca wesela oraz zgodnie z porą roku. Nasze kompozycje florystyczne tworzą harmonijną całość z pozostałymi elementami dekoracji. Aranżacja sali ślubnej jest planowana wspólnie z młodą parą, która może liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Polecamy wybór kwiatów sezonowych, wyglądających naturalnie, a dzięki dodatkom – również elegancko. Mamy jednak dostęp do różnych gatunków kwiatów, również tych najbardziej egzotycznych – jeśli chcesz wyprawić wesele w takim właśnie klimacie, to z chęcią Ci w tym pomożemy. Razem opracujemy taką dekorację sali weselnej, która będzie najbardziej adekwatna do wesela i gustów małżonków.

Ozdobimy każdą salę ślubną

Jednocześnie stawiamy na rozwiązania praktyczne. Dekoracja sali ślubnej nie powinna być przesadzona, a już tym bardziej nie może przeszkadzać gościom w zabawie. Dlatego ozdoba tego miejsca jest zaplanowana w rozsądny, praktyczny sposób. Możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu – doskonale wiemy, jakie kompozycje stosować w określonych przypadkach.

Poza tym cechuje nas pasja do kwiatów, bukietów i wszystkiego, co jest związane z florystyką. Na bieżąco śledzimy trendy ze świata aranżacji ślubnych oraz weselnych. Możesz skontaktować się z nami nawet na etapie poszukiwania inspiracji do zaaranżowania miejsca ślubu i wesela. Do kontaktu w sprawie dekoracji sali zapraszamy w szczególności klientów z Poznania i okolic.

Działamy na terenie całej Wielkopolski!